Zyre me qera tek Liceu .

 • €650/muaj
Liceu, Rruga e Elbasanit, Vizion Plus, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me qera tek Liceu .

Liceu, Rruga e Elbasanit, Vizion Plus, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32019
 • ID Prones

Përshkrim

Zyre me Siperfaqe 90 m2  tek Liceu .

Zyra eshte ne katin e 1 banim , eshte komplet e investuar ne  parket , me organizim 2+1 dhe me nje ambient shume te kendshem .

Per me shume informacion na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva