SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK RING CENTER

 • €1,400/neto
Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK RING CENTER

Zogu i Zi, Tiranë
 • €1,400/neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42486
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 2+1+2 me qera tek Ring Center.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi si dhe nje zyre te vogel, dy dhoma gjumi ku secila prej tyre ka garderobe si dhe ty tualete ky njeri nga tualetet ndodhet tek dhoma matrimoniale, dhe ballkon nga rruga kryesore.

Ka nje siperfaqe 130 m2 neto, i investuar, mobilim modern dhe ndodhet ne katin e 6-te

Apartamenti lirohet me 15 Nentor.

Cmimi i qerase eshte: 1400 euro/muaj neto.

Mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle