APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, MINISTRIA E ARSIMIT.

  • €75,000
Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, MINISTRIA E ARSIMIT.

Rruga e Durrësit, Tiranë
  • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 55
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36217
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, ngjitur me Ministrine e Arsimit.

Apartamenti ka siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Orientim Lindje, Jug, Veri.

Cmimi eshte 75000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo