Jepet ambjent biznesi me qera tek Kompleksi Delijorgji

  • €700/muaj
21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambjent biznesi me qera tek Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 85 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37689
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambjent biznesi me qera tek Kompleksi Delijorgji.
Ambjenti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin 0.
Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, me fasade xhami.
Cmimi eshte 700 euromuaj.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo