Shitet apartament 2+1 me cmim klering Tirana Entry II, prane Casa Italia.

 • €83,000
Casa Italia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Tirana Entry II, prane Casa Italia.

Casa Italia, Tiranë
 • €83,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 88
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45276
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Tirana Entry II, prane Casa Italia.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 87.7 m2, siperfaqe neto 74.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.4 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 950e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest