Shitet Apartament 1+1 Spring Residence, prane Ish Uet.

 • €138,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 Spring Residence, prane Ish Uet.

Vasil Shanto, Tiranë
 • €138,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 69
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43774
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 Spring Residence, prane ish Uet.

Rezidenca po ndertohet se fundmi me shumellojshmeri apartamentesh me hapesira te gjelberta te implementuara si pjese e apartamentit.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 69 m2, siperfaqe neto 59 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10 m2.

Organizohet ne dhome ndjenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3.

Cmimi i shitjes 2000 €/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest