Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Porcelan 2.

 • €145,000
Oxhaku, Porcelan, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Porcelan 2.

Oxhaku, Porcelan, Xhamlliku, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44482
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Porcelan 2.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 107.53 m2, siperfaqe neto 95.99 m2 dhe siperfaqe te perbashket 11.54 m2.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Orientim Jug-Perendim.

Ne faze suvatimi.

Cmimi i shitjes 145000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest