SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €750/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38060
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1 tek Liqeni i thate, ne fillim te rruges Peti.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti sapo eshte investuar ne vleren 25000 euro.

Cmimi eshte 750 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo