Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Salillari, Kopshti Botanik.

 • €178,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Salillari, Kopshti Botanik.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €178,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 99
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46291
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Salillari, Kopshti Botanik.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 98.75 m2, siperfaqe neto 84.26 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.49 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 1 te objektit.

Cmimi i shitjes 1800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest