Super Duplex Luksoz per Shitje/Qira ne zonen e Liqenit

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Për Shitje

Super Duplex Luksoz per Shitje/Qira ne zonen e Liqenit

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 500
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P40470
 • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Liqenit, prane Kopshit Zoologjik disponojme per Shitje ose Qira super Duplex Luksoz ne katin e fundit te nje pallati shume te mire administruar.

Apartamenti ne katin e poshtem organizohet ne nje koridor shperndares qe ben ndarjen e ambienteve, nje sallon te madh sebashku me oxhak, 3 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale eshte me tualet dhe garderobe, nje tualet  me sauna, ambient fantastik gatimit i cili eshte i vecuar dhe plot drite, ambient ngrenieje, lavanteri dhe verande e madhe. Kati i dyte organizohet ne nje suite me fasade te madhe xhami me pamje nga liqeni, tualet, vaske me pamje te lire dhe verande me pamje te mrekullueshme te liqenit dhe Tiranes.

Dupleksi ka nje invstim teper luksoz, me poshte disa detaje:

 • Parket Parador i cilesise me te mire me 180 euro/m2.
 • Oxhak funksional me 2 vatra i cili punon me etanol.
 • Panel Diellor dhe panel me back up.
 • Vetrata me 6 xhama me dy dhoma gazi.
 • Sistem kapot nga jashte dhe dopio kapot nga brenda.
 • Pjesa e brendshme e ndarjeve me gips diamanti.
 • Sistem kamerash dhe alarmi Hec Vision.
 • Ngrohje multistrat Mitsubishi me koke ne cdo dhome kurse salloni me 3 koka.
 • Pllaka e gatimit ne kuzhine eshte granit 3 cm i plote dhe te gjitha elektroshtepiaket Franke.
 • Biblioteka dru Lisi.
 • Tavolina e ngrenies eshte dru Arre dhe karriget Nabuco.
 • Tualeti i veshur me mermer Onix.
 • Sauna
 • Linje elektrike trefazore.
 • Depozite uji qendrore ne garazhd.
 • Te gjithe kabujt dhe instalimet jane nen dysheme.
 • Dera e jashtme e blinduar e ardhur me porosi

Siperfaqe Totale 500 m2 te ndara ne 330 m2 ne katin e pare dhe 170 m2 ne katin e dyte nga te cilat 130 m2 verande.

Ne cmim perfshihen dhe 3 poste parkimi me siperfaqe 100 m2

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare