Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Avi rruga Jordan Misja, Bulevardi i Ri.

 • €152,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Avi rruga Jordan Misja, Bulevardi i Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €152,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46311
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Avi ne Rrugen Jordan Misja, Bulevardi i Ri.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 104.6 m2, siperfaqe neto 93.39 m2 dhe siperfaqe te perbashket 11.21 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambient gatimi, ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualte dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7 te objektit.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest