Apartament 2+1 me qera tek Rruga e Durresit

  • €400
Rruga e Durrësit, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 me qera tek Rruga e Durresit

Rruga e Durrësit, Tiranë
  • €400

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P36730
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1  me qera tek Rruga e Durresit

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjie, ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor.

Apartamenti ka plot drite dhe orientim Lindje Perendim .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva