APARTAMENT 1+1 ME QERA, FRESKU.

 • €280/muaj
Fresku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, FRESKU.

Fresku, Tiranë
 • €280/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29629
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 ne Fresk.

Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Eshte i sapomobiluar dhe i pabanuar me pare.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo