Shitet Super Vile Kompleksi San Pietro, Gjiri i Lalezit!

  • €465,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super Vile Kompleksi San Pietro, Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
  • €465,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 410
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39417
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne kompleksin San Pietro, Gjiri i Lalezit!

Vila diponon siperfaqe ndertimi 191 m2, siperfaqe parcele 410m2 e organizuar ne 2 kate.

Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient ngrenie, tualet dhe verande fantastike.

Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma , tualet dhe verande.

E mobiluar si ne foto.

Cmimi i shitjes  465.000€

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare