APARTAMENT 2+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

 • €560
Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €560

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42173
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament tek shkolla e baletit.

Apartamneti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine e vecante, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon te mbyllur.

Cmimi eshte 60000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo