Shitet apartament 1+1 tek 2 Palmat, Astir

 • €88,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek 2 Palmat, Astir

Astir, Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 77
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45396
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe prej 77m2 tek 2 Palmat, Astir

Apartmenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , korridor shperndares , tualeti dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte i rinovuar , i shtruar ne parket dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor

Prona disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor

Per me shume na konktaktoni

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani