Shitet super 2+1 te Liqeni i thate.

Shitet super 2+1 te Liqeni i thate.

Tërhequr

115,000€

  • ccb4f735-3a1f-439c-b7e3-2debadd992b1
  • 614d2f81-f11c-49c5-acd8-9521c9eeb4ff
  • 5c36afeb-1bed-4421-b1bd-f2786a0ec634
  • d6230522-94c0-4afc-b8cd-03225c9941e5
  • c94eb75f-fa06-4eb8-bd18-2c45490bdace
  • 412fd21e-d632-486a-a7e7-43acdf0533eb
  • c94eb75f-fa06-4eb8-bd18-2c45490bdace
  • 0b4e648d-dac0-4e65-8433-7a4b20fd39dd

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-5397

Dhoma
2
Tualete
1
Sip. jashtme
105

Përshkrimi

Ulet cmimi i Apartamentit.
Nga 125.000€ ne 115.000€
Apartamenit ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne zonen e Liqenit te thate.
Apartamenti esht i investuar me nje siperfaqe 105 m2 dhe orjentim nga jug-lindja. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mire administruar.

Ka nje pamja fantastike nga Liqeni.
Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Property Invest Albania

Kati

6

2 Bedrooms

1 Bathroom

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *