SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI

 • €243,000
 • €850/muaj
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Për Shitje

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
 • €243,000
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 54
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39526
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi tek Sheshi Wilson!

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe eshte e organizuar ne dy ambjente dhe nje tualet.

Cmimi i shitjes: 4500 euro/m2.

Cmimi i qerase: 850 euro/muaj.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko