AMBIENT BIZNESI ME QERA, EMERALD CENTER.

  • €2,000/muaj
5 Maji
Për Qira

AMBIENT BIZNESI ME QERA, EMERALD CENTER.

5 Maji
  • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 85
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40796
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient me qera, rruga 5 Maji, Emerald Center.

Ambienti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te qendres tregtare.

Ka dy hyrje, nga brenda qendres si dhe nga rruga.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo