KAPANON ME QERA, KOMBINAT.

  • €2,200/muaj
Kombinat, Tiranë
Për Qira Tërhequr

KAPANON ME QERA, KOMBINAT.

Kombinat, Tiranë
  • €2,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 700
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28688
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet kapanon me qera ne Kombinat, prane Komisariatit nr. 6 .

Kapanoni ka siperfaqe 700 m2 dhe permban gjithashtu 2 zyra, 2 tualete, magazine ne forme duplexi.

I aksesuseshem nga mjete te tonazhit te larte.

Mundesi parkimi.

Totalisht i investuar. Linje 3fazore, uje dhe drita 24h.

Cmimi eshte 2200 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo