💥💥 Shitet Ferma Agro-Turisem💥💥

  • *
Tiranë
Për Shitje Tërhequr

💥💥 Shitet Ferma Agro-Turisem💥💥

Tiranë
  • *

Vështrim i përgjithshëm

  • 35000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P23631
  • ID Prones

Përshkrim

💥💥 Shitet Ferma Agro-Turisem💥💥

E vetmjane llojin e saj.
Shitet nje nga fermat me te medha ne Shqiperi. Ferma eshte e ndertuar sipas standarteve te Bashkimit Europian.

Me nje Lokacion 35 min larg Tiranes, 30.000 m2 siperfaqe toke.

Hotel, Bar, Restorant, Ferma dhe toka.

Ferma ka kapacitet per te mbajtur 840 kafshe
Magazine 1800m2 dhe 6 m e larte
Magazine e dyte per rezervat
Zyra per stafin
Salla per mbledhje dhe trajnime
Rezervuari për ftohje për qumështin (6000 litra)
Kaldaja per ngrohje
Paneli diellor për ngrohjen e ujit
Gropë silazhi

Aktualisht eshte ne gjendje pune me kafshe por jo me lope.

Ferma jepet me dhe me qira po ashtu me kontrate per opsion blerje.

Per cdo informacion te detajuar jeni te lutur ne kontaktoni Property Invest Albania.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj