Vile ne Shitje , Kombinat

 • €350,000
Kombinat, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Vile ne Shitje , Kombinat

Kombinat, Tiranë
 • €350,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 342
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P31141
 • ID Prones

Përshkrim

Vile ne shitje ne Kombinat

Vile me siperfaqe  341.7 meter katror ndertim + 450m truall

Me nje organizim  :

Kati i pare banim , holl + 2 dhoma gjumi + 2 banjo + verande
Kati i dyte banim , holl + 2 dhoma gjumi + 2 banjo + verande

E mobiluar dhe e investuar nga vete pronaret  .

Lagje e qete , oborr te madh , veranda dhe hapesira te bollshme .

Cmimi i diskutueshem !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani