Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

 • €174,200
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €174,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44522
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 120.1 m2, siperfaqe neto 99.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20.9 m2.

Organizohet ne koridor shperndares, nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon .

Ndodhet ne katin e 6.

Orientim Jug.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest