Shitet apartamenti 1+1 ne qender te Tiranes

 • €79,000
Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartamenti 1+1 ne qender te Tiranes

Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30643
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 1+1 ne Qender, tek Galeria.

Apartamenti ka siperfaqe 70 m2, ne katin e 1 ne nje pallat ekzistues.

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe lehtesisht te aksesueshme .

Apartamenti eshte i organizuar nga ambient ndjenje, ambient gatimi, dhome gjumi, 1 tualet.

Shitet bosh.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj