Apartament 2+1 me qera, Rruga e Durresit

Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera, Rruga e Durresit

Rruga e Durrësit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 73
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28294
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga  Mihal Duri, afer me Rrugen e durresit. Zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne aferesi.

Apartamenti ka siperfaqe 73m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor, tualet. Ndodhet ne katin e 2 te pallatit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle