Shitet apartament 2+1+2 me cmim okazion Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

 • €162,000
Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 me cmim okazion Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Zogu i Zi, Tiranë
 • €162,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P47621
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me cmim okazion Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 120.1 m2, siperfaqe neto 99.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20.9 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1350 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest