Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

 • €140,000
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44526
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2  Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4 m2, siperfaqe neto 79.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.8 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6.

Orientim Lindje.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest