Jepet super apartament 1+1 me qira tek Square 21

 • €850/muaj
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet super apartament 1+1 me qira tek Square 21

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40800
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament Luksoz 1+1 me qera, Square 21.

Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim te kompleksit.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, korridor.
Apartamenti eshte i investuar deri ne detajin me te vogel dhe jepet totalisht i mobiluar.
Cmimi eshte 850 euromuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva