Shitet apartament 2+1, ne Yzberisht

 • €81,000
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, ne Yzberisht

Yzberish, Tiranë
 • €81,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26943
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 2+1 afer me Bulevardin e Ri, ne zonen e Yzberishtit.

Apartamenti ka siperfaqe totale 116m2 dhe eshte i ogranizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. Hyrja ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar. Zona eshte shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne afersi.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj