Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Mine Peza!

  • €151,000
Qendër, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Mine Peza!

Qendër, Rruga Mine Peza, Tiranë
  • €151,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 104
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39986
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1  me cmim kleringu Nova Construksion  ne rrugen  Mine Peza.

Apartamenti diponon siperfaqe totale 104 m2, siperfaqe neto 86.1 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, tualet.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Cmimi i shitjes 151000€.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare