Shitet apartament 2+1 me cmim klering, prane shkolles Mihal Grameno.

 • €184,000
Qyteti Studenti, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering, prane shkolles Mihal Grameno.

Qyteti Studenti, Tiranë
 • €184,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44174
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering, perballe shkolles Mihal Grameno.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 102.35 m2, siperfaqe neto 89 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.35 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7 te objektit.

Cmimi i shitjes 1800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest