JEPET ME QERA VILE NE LUNDER

 • €2,000
Lundër, Tiranë
Për Qira

JEPET ME QERA VILE NE LUNDER

Lundër, Tiranë
 • €2,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 354
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • 2019
 • Viti Ndërtimit
 • P47856
 • ID Prones

Përshkrim

JEPET ME QERA VILE DY KATESHE NE LUNDER

Vila eshte ne zonen me te qete,me pamje fantastike,e rrethuar nga natyra dhe qetesia qe te ofron nje  ambient terheqes,relaksues dhe konfort.

Vila ka siperfaqe 354 m2 ndertim (bodrum + dy katet siper),700 m2 truall .

Kati i Pare organizohet dhome ndenje ,kuzhine te vecuar ,dy dhoma dhe dy tualete.

Kati i dyte organizohet  ,dy dhoma dhe dy tualete ,verande

Kati nentoke ka hapesire per parkimin,dy deri tre makinave + tualet e cila lidhet me shkalle me katet lart.

Ndodhet ne afersi te kompleksit Sunrises me hyrje te vecante te dedikuar.

Cmimi qerase  eshte 2000 euro /muaj .

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle