Shitet apartament 2+1 Komuna e Parisit,Kompleksi Kika!

Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 Komuna e Parisit,Kompleksi Kika!

Komuna e Parisit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 108.9
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36860
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament me cmim kleringu,Komuna e Parisit, Kompleksi Kika.

Apartamenti organizohet ne 2+1, ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 108.9m2.

Eshte aktualisht ne faze karabina.

Per me shume na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle