AMBIENT PER ZYRA ME QERA, FUSHA E AVIACIONIT.

  • €2,500/Muaj
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, FUSHA E AVIACIONIT.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
  • €2,500/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 270
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42654
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient per zyra me qera tek fusha e aviacionit, kompleksi Turdiu.

Ambienti ka siperfaqe 270 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne nje ambient openspace, 2 zyra, kuzhine, recepsion, dhome teknike dhe 3 tualete.

Ne cmim perfshihen dhe 4 poste parkimi.

Cmimi eshte 2500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo