Shitet vile 3 kateshe ne Rrugen Kristaq Capo, Kompleksi Grand

 • €200,000
Qyteti Studenti, Tregu Elektrik, Tiranë
Për Shitje

Shitet vile 3 kateshe ne Rrugen Kristaq Capo, Kompleksi Grand

Qyteti Studenti, Tregu Elektrik, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 435
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39846
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe trualli prej 435.2 m2 tek Rruga Kristaq Capo , Kompleksi Grand

Vila organizohet si me poshte :

Kati -1 : Bodrum i cili eshte shendrruar ne Tualet. Siperfaqe prej 18.8m2

Kati 0 : Sallon te bollshem , 1 dhome gjumi , dhome gatimi , korridor dhe verande te bollshme. Siperfaqe 126.6 banim +14 verande.

Kati 1 : 2 dhoma gjumi , 1 kuzhine , 1 tualet dhe verande. Siperfaqe 126.6 nderim + 24m2 Verande

Kati 2 : Papafingo i parregulluar. I palegalizuar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva