APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €50,000
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
 • €50,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 45
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31314
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit, pas shkolles Sabaudin Gabrani.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualet.

Tarraca e izoluar.

Orientim Lindje.

Cmimi eshte 50000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo