Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi mbrapa Casa Italia_s

 • €61,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi mbrapa Casa Italia_s

Astir, Tiranë
 • €61,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71.56
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37309
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament+post parkimi me cmim kleringu mbrapa Casa Italia-s ne rrugen Qemal Stafa.

Apartamenti eshte i tipologjise 1+1.

Siperfaqja e  pergjithshme  eshte 71.56m2 nga te cilat 61.74m2 eshte siperfaqja neto dhe 9.82m2eshte siperfaqja e perbashket.

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim ne faze karabina.

Per me shume detaje jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko