Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan

Oxhaku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan

Oxhaku, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 86.4
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37468
  • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga komplekset me te bukur rezidencial ne zonen e Porcelanit shesim apartament me cmim kleringu.

Apartamenti eshte i tipologjise 1+1

Siperfaqja  totale e apartamentit eshte  86.4m2 nga te cilat 74.7m2 eshte siperfaqja neto dhe 11.7m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Ndodhet ne katin e 5.

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim  ne faze karabina.

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle