Shitet apartament 1+1, Yzberisht.

 • €83,500
Yzberish, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1, Yzberisht.

Yzberish, Tiranë
 • €83,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46518
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1,  Llanaj ndertim Yzberisht.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 69.62 m2, siperfaqe neto 60 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.62 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 83500 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest