Shitet apartament 3+1 ne Rezidencen Salillari, Kopshti Botanik.

 • €226,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+1 ne Rezidencen Salillari, Kopshti Botanik.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €226,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42946
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 ne Rezidencen Salillari, Kopshti Botanik.

Rezidenca eshte ndertuar se fundmi me punime shume cilesore.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 125.65 m2, siperfaqe neto 107.21 dhe siperfaqe te perbashket 18.44 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5.

Cmimi i shitjes 1800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo