Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga e Barrikadave

 • €95,000
Qendër, Rruga e Barrikadave, Selvia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga e Barrikadave

Qendër, Rruga e Barrikadave, Selvia, Tiranë
 • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38603
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 60m2 per shitje tek Rruga e  Barrikadave

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi korridor dhe nje tualet .

Shtepia shitet si ne foto .

Zone shume e mire  e preferuar per banim por edhe per investim sidomos per pjesen e AirBnb pasi ndodhet  jo me shume se 5 minuta larg  Qendres.

Ndertesa eshte nje pallat i ri me ashensor dhe disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva