Shitet apartament 1+1 Rezidenca Platea, Fresk.

 • €67,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 Rezidenca Platea, Fresk.

Fresku, Tiranë
 • €67,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40919
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Platea, Fresk.

Residenca ndodhet mes ajrit te paster dhe hapsirave clodhese me gjelberim.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 70 m2, ndodhet ne katin e 4.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes eshte 67.000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva