Shitet apartament 1+1 Rezidenca Platea, Fresk.

Shitet apartament 1+1 Rezidenca Platea, Fresk.

Për Shitje

67,000€

  • 4957df3e-c81c-43c8-b43e-7901bdfff509
  • 8c126a9b-8f2c-423a-8d6a-9281dd23ec15
  • 50762dd2-015f-4340-9b93-7cdcf8a26bc3
  • d6973ce8-32b4-432c-8cfb-d52edcb394f3

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-32097

Dhoma
1
Tualete
1
Sip. jashtme
70
Kati i baneses
4

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Platea, Fresk.

Residenca ndodhet mes ajrit te paster dhe hapsirave clodhese me gjelberim.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 70 m2, ndodhet ne katin e 4.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes eshte 67.000 euro.

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *