Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Rezidencen Ekspozita Building.

 • €266,000
Ish Ekspozita, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Rezidencen Ekspozita Building.

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €266,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 89
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42295
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Rezidencen Ekspozita Building.

Rezidenca eshte nje nga projektet qe po ndertohet se fundmi me nje vendodhje fantastike dhe arkitekture unike efrymezuar nga pamja e malit te Dajtit.

Ky projekt thekson hapesirat  e gjelberta dhe zonat e perbashketa qe favorizojne nderveprimin mes banoreve.

Apartamenti pare 1+1 disponon siperfaqe totale 88.69 m2, siperfaqe banimi 66.69 m2 dhe siperfaqe te perbashket 22 m2.

Apartamenti i dyte 1+1 disponon siperfaqe totale 98.18 m2, siperfaqe banimi 73.82 m2 dhe siperfaqe te perbashket 24.36 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale  186.89 m2, siperfaqe neto 140.52 m2 dhe siperfaqe te perbashket 46.37 m2.

Organizohet ne dhome ndjenje+ ambient ngrenie, gatimi , dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Cmimi i shitjes 3000 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest