Apartament 2+1+ Parkim me qera tek Medreseja , Rruga e Dibres

 • €500
Medreseja, Rruga e Dibrës, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1+ Parkim me qera tek Medreseja , Rruga e Dibres

Medreseja, Rruga e Dibrës, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35914
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament i mobiluar 2+1 me siperfaqe 97 m2 tek Medreseja  .

Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor  .

I sapo investuar dhe i arreduar  .

Perfshihet nje post parkimi ne cmim .

Ideal per banim .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani