APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

 • €600
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €600

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 204
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P44389
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me qera tek kopshti botanik, prane Xhamise.

Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe verande 102 m2.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe verande.

Garazhd i mbyllur me qepen per dy makina i perfshire ne cmim.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo