Jepet ambient biznesi me qira, prane kupoles ne laprake

Laprakë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qira, prane kupoles ne laprake

Laprakë, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 95
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28799
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qira ne laprake, prane kupoles. Ambienti ka siperfaqe 95 m2 dhe me 1 tualet. Eshte bosh ne gjendje te mire. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi, por mund te funksionoje edhe si magazine.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj