Shitet lokal, Rruga 5 Maj

  • €500,000
Medreseja, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet lokal, Rruga 5 Maj

Medreseja, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
  • €500,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 223.5 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27436
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje lokal ne Rrugen “5 Maj”. Aktualisht ne gjendje pune.

Lokali ka siperfaqe totale 223.5 m2, ku 142m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 81.5m2 eshte veranda.

Me  dokumentacion te rregullt hipotekor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj