APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

 • €125,000
Don Bosko, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41433
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 prane kishes midis Don Boskos dhe ish hipotekes.

Apartamenti ka siperfaqe 118m2 dhe ndodhet ne katin e fundit  te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.

Orientim Jug, veri, Perendim, pamje e lire.

Cmimi eshte 125000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo