Apartament 3+1 tek Arlis Ndertim , Farmacia 10

 • €145,000
Medreseja, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 3+1 tek Arlis Ndertim , Farmacia 10

Medreseja, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 131.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P32687
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 3+1  me siperfaqe 131.5 m2 tek Farmacia 10 , Arlis Ndertim.

Aparatmenti ka hapsira te bollshme dhe organizim perfekt me nje dhome ndenje , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , korridor shperndares , 2 tualete dhe nje verande .

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te  mira ne Tirane , me cilesi maksimale te ndertimit .

Apartamenti ka dhe vend parkimi me cmim ekstra .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva