Shesim apartament prane Maternitetit te Ri!

 • €117,500
Ali Demi, Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartament prane Maternitetit te Ri!

Ali Demi, Brryli, Tiranë
 • €117,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P29621
 • ID Prones

Përshkrim

Perballe me Maternitetin e Ri dhe shkolles Niket Dardani, shesim apartament shume te investuar.

Apartamenti organizohet ne 2+1 me 2 tualete, siperfaqja e tij 90m2. Apartamenti eshte shume i investuar, i shtruar me parket, dyert dhe dritaret teper cilesore dhe shitet i gjithi i mobiluar.

Ne cmim perfshihet dhe grazhdi i cili eshte i mbyllur me qepen me siperfaqe 20m2.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj